Wybierz lokalizację oddziału

 

Zmień...
Ustal moją lokalizację

lub wybierz miasto z listy

Zapisz

Wybrany oddział to:

Zobacz w google maps
Szybki kontakt

Zostaw swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą

zadzwoń

12 413 25 00 lub

zostaw swój numer telefonu

Urządzenia wielofunkcyjne

Sprawdź naszą ofertę

Chcesz drukować oszczędnie i bezpiecznie? Posiadamy autoryzację Canona i HP. Nawiąż z nami współpracę i drukuj na sprawdzonym urządzeniu.

Promocja

Darmowy audyt

Lubisz trzymać rękę na pulsie i wiedzieć, ile pieniędzy wydajesz? Chcesz znać miesięczny koszt wydruków w Twojej firmie i zredukować koszty? Pomoże Ci w tym darmowy audyt druku. Skontaktuj się z nami, a powiemy Ci, jak oszczędzać mądrze i skutecznie.

Canon iR Advance C5535i

Najwyższa jakość w intensywnym kolorze

Samsung SL K3250NR

Monochromatyczna multifunkcjonalność w zgrabnej obudowie

Urządzenia wielkoformatowe

Sprawdź naszą ofertę

Podczas wydruku w dużym formacie postaw na jakość! Drukuj projekty we własnym biurze. Leasing plotera czy zakup drukarki wielkoformatowej? Wybierz sam!

Promocja

Wymień stare na nowe

Czas na zmiany! Jeżeli Twoja stara kopiarka nie spełnia już Twoich oczekiwań, możesz wymienić ją na nową, korzystając przy tym z dużego upustu. Odbierzemy od Ciebie stare urządzenie i zainstalujemy nowe. Szybko, tanio i ekologicznie. Czego chcieć więcej?

Canon imagePROGRAF iPF 770

Atramentowa paleta w dużym
formacie

Canon imagePROGRAF iPF 830

Precyzyjna kreska dla
najbardziej wymagających

Dzierżawa

Sprawdź naszą ofertę

Odkryj zalety dzierżawy! Wybierz nowoczesne urządzenie i wymień je na nowe, kiedy zmienią się Twoje potrzeby. Rozłóż duży koszt zakupu na znacznie mniejsze koszty wynajmu i korzystaj z darmowego serwisu.

Promocja

Urządzenie za druk

Najnowsze urządzenia w najniższych cenach! Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych już od 299 zł. Sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

Canon iR Advance C3520i

Kolorowe wydruki wywołane jednym ruchem dłoni

HP MFP E77822

Drukowanie i skanowanie proste jak obsługa tabletu

Oprogramowanie i rozwiązania

Sprawdź naszą ofertę

W prosty sposób zarządzaj drukiem w swojej firmie! Trzymaj rękę na pulsie, wykorzystaj system autoryzacji użytkowników i skutecznie obniżaj koszty eksploatacji drukarek.

Promocja

Darmowe oprogramowanie do urządzenia

Inteligentne zarządzanie wydrukami, comiesięczne raporty eksploatacji drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, uwierzytelnianie dostępu i ochrona danych Twojej firmy – to wszystko możesz mieć zupełnie za darmo!

Canon UniFlow

Cyfrowa kontrola kosztów i bezpieczeństwo poufnych danych

Canon Universal Login Manager

Personalizacja urządzenia oraz niezawodna kontrola dostępu

.

Obsługa serwisowa

Jesteśmy w ciągłej gotowości, by udzielić Ci pomocy. Dlatego na wsparcie poczekasz mniej niż 4 godziny, a w przypadku awarii programowej otrzymasz natychmiastową pomoc zdalną. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zapewnimy Ci również urządzenie zastępcze. Posiadamy autoryzacje handlowe i serwisowe firm: HP, Canon i Samsung. W porozumieniu z nimi udzielimy Ci wsparcia serwisowo-informatycznego. Pomocna dłoń to nasze drugie imię.

 

Bądźmy w kontakcie!

Pakiety Lobos - sam wybierz jak mamy zadbać o Twoje urządzanie drukujące

04.07.2018

Pakiety Lobos - sam wybierz jak mamy zadbać o Twoje urządzanie drukujące

Chcesz tego, co najlepsze dla Twojego urządzenia drukującego? Doskonale to rozumiemy! Niech służy Ci jak najdłużej!  Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dwa rodzaje pakietów, dzięki którym Twoje urządzenie będzie pod najlepszą ochroną. Sprawdź, jakie usługi otrzymasz w ramach poszczególnych Pakietów Lobos

 

1) PAKIET Instalacyjny

To pakiet z 12 miesięczną  obsługą serwisową i limitem stron uzależniony od modelu urządzenia. 
W jego skład wchodzą:

  • transport oraz wniesienie urządzenia na terenie miast (siedzib oddziałów): Kraków, Tarnów, Rzeszów, Nowy Sącz,
  • uruchomienie urządzenia, wprowadzenie danych ustawień sieci, test połączenia na 1 stanowisku roboczym (parametry ustawień sieciowych podaje administrator i wykonuje instalacje na pozostałych stanowiskach roboczych),
  • szkolenie dla administratora lub osoby wskazanej z systemu zarządzania urządzeniem,
  • szkolenie podstawowe dla max 3 użytkowników z obsługi urządzenia, funkcji specjalnych oraz podstawowych czynności konserwacyjnych dostępnych dla użytkowników,
 • w ramach tego pakietu wykonamy okresowe przeglądy i bezpłatne naprawy oraz wymienimy części, które uległy uszkodzeniu. (z wyłączeniem materiałów eksploatacyjnych*, które ulegają naturalnemu zużyciu podczas eksploatacji).
 

2) PAKIET gwarancyjny plus

To pakiet gwarancyjny urządzenia na okres do 36 miesięcy z limitem stron, uzależnionym od modelu urządzenia. W ramach tego pakietu otrzymujesz:

 • obsługę gwarancyjna urządzenia, czyli okresowe przeglądy (w zależności od modelu urządzenia), bezpłatne naprawy oraz wymianę części które uległy uszkodzeniu (z wyłączeniem materiałów eksploatacyjnych*, które ulegają naturalnemu zużyciu podczas eksploatacji),
 • aktualizację firmware urządzenia - uaktualnienie oprogramowania urządzenia, zdalną pomoc telefoniczna udzielaną przez pracowników serwisu - w razie problemów zawsze możesz zadzwonić do jednej z naszych lokalizacji.

 

Dodatkowo możesz połączyć go z PAKIETEM INSTALACYJNYM

 

3) PAKIET gwarancyjny

Zapewnia obsługę gwarancyjną na okres do 24 miesięcy z limitem stron uzależnionym od modelu urządzenia. Obejmuje:

 • obsługę gwarancyjną urządzenia, czyli okresowe przeglądy (w zależności od modelu urządzenia), bezpłatne naprawy oraz wymianę części które uległy uszkodzeniu (z wyłączeniem materiałów eksploatacyjnych*, które ulegają naturalnemu zużyciu podczas eksploatacji),
 • aktualizację firmware urządzenia - uaktualnienie oprogramowania urządzenia, zdalną pomoc telefoniczna udzielaną przez pracowników serwisu - w razie problemów zawsze możesz zadzwonić do jednej z naszych lokalizacji,


Dodatkowo możesz połączyć go z PAKIETEM INSTALACYJNYM

 

KRAKÓW           tel. 12 413 25 00

TARNÓW           tel. 14 627 45 20

RZESZÓW         tel. 17 853 94 14

NOWY SĄCZ      tel. 18 443 76 34

 

Jeżeli Twoje urządzenie potrzebuje innej formy ochrony - skontaktuj się z nami. Razem stworzymy indywidualny pakiet, dzięki któremu Twoja firma będzie pracować bez przestojów, a my zajmiemy się resztą. Nie myśl o przeglądach i aktualizacjach - my zrobimy to za Ciebie!

 

 

 * materiały eksploatacyjne to: bęben światłoczuły, toner, pas transmisyjny, układ utrwalania

Promocje

Urządzenia refabrykowane

Rozebrać, złożyć od podstaw, przetestować, wprowadzić do sprzedaży. Tak w skrócie wygląda proces refabrykacji urządzenia. Jako autoryzowany partner serwisowy przeprowadzamy go wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części. Dlatego też Ty otrzymujesz pełną, identyczną jak na fabrycznie nowe urządzenia, gwarancję. Tym sposobem kupujesz odnowione urządzenie za nieporównywalnie niższą cenę niż nierefabrykowany odpowiednik.

Zaufali nam

O nas

Nawet 6 000 000 wydruków miesięcznie wykonywanych na naszym sprzęcie

Aż 5 000 obsługiwanych urządzeń pod stałą opieką serwisową

Przeszło 1 000 urządzeń wielofunkcyjnych w dzierżawie

30-letnia współpraca z firmą Canon

Możliwość wypożyczenia urządzenia już w 24 godziny

Dzierżawa profesjonalnego urządzenia drukującego już za 0 zł!

16 wykwalifikowanych inżynierów serwisu

20-letnia współpraca z firmą HP

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
W Polityce Prywatności przeczytasz czym są ciasteczka oraz jak je wyłączyć
ok