Wybierz lokalizację oddziału

 

Zmień...
Ustal moją lokalizację

lub wybierz miasto z listy

Zapisz

Wybrany oddział to:

Zobacz w google maps
Szybki kontakt

Zostaw swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą

zadzwoń

12 413 27 00 lub

zostaw swój numer telefonu

Biuro w Warszawie - twórcza siła wyobraźni Ars Thanea

18.06.2017

Biuro w Warszawie - twórcza siła wyobraźni Ars Thanea

Ars Thanea to światowej klasy polska agencja reklamowa, doceniana przez największe marki z całego świata. Pracuje z najlepszymi. Tworzy reklamy dla HBO i Nokii. Współpracuje z Nike, Ubisoft i Mercedes-Benz. Co roku otrzymuje kolejne prestiżowe nagrody. Pracownicy tak kreatywnej firmy, co raz świętującej kolejne sukcesy, zasługują na wyjątkowe miejsce pracy wyposażone w najlepsze meble biurowe. Wraz z pracownią PiKStudio stworzyliśmy przestrzeń naprawdę niezwykłą.

 

Siedziba prawdziwie futurystyczna

Zaprojektowana dla Ars Thanea przestrzeń nie ma nic wspólnego z typowymi przestrzeniami biurowymi, które znamy z polskich biurowców. W gruncie rzeczy jest od nich oddalona o tysiące lat świetlnych. Kosmiczne skojarzenia nie są tutaj bezzasadne! Mnóstwo tu futurystycznych rozwiązań, linii prostych oraz industrialnych elementów. Całość projektu zachwyca - podobnie jak prace Ars Thanea. Warto zwrócić uwagę na oświetlenie, przyjmujące formę walcowatych świetlówek (przypominających nieco miecze świetlne) oraz na wijące się po suficie srebrne rury, stanowiące efektywną ozdobę górnej części biura.

Przyszłością rządzą kolory

Choć w biurze Ars Thanea mnóstwo jest szarości, czerni i bieli, nie brakuje tu także zadziornych kolorów! Kreatywni pracownicy światowej sławy studia CGI nie boją się odważnych barw. W siedzibie Ars Thanea znajdziemy więc wszystkie kolory tęczy - od intensywnej pomarańczy poprzez soczysty fiolet do bezchmurnie niebieskiego. Pojawiają się one w akcentach - miękkich siedziskach, pojedynczych płytkach wykładzinowych, niebanalnych lampkach.

 

Uporządkowany chaos

Na ścianach znajdują się także zabawne rysunki i komiksy, utrzymane w monochromatycznej tonacji. Choć czytając ten opis można odnieść wrażenie, że w warszawskiej siedzibie Ars Thanea można spotkać wszystko i z pewnością panuje tam absolutny chaos, w rzeczywistości wcale tak nie jest! Wszystkie te elementy - stonowane szarości, nasycone kolorem meble, futurystyczne oświetlenie i komiksowe, naścienne wstawki - składają się w spójną całość i robią naprawdę powalające wrażenie.

 

Otwartość na kreatywność

Co ciekawe, Ars Thanea nie ukrywa przed nami swojego wnętrza! Budynek przy ulicy Wiertniczej posiada duże przeszklenia, dzięki czemu przechodnie mogą zobaczyć niezwykłe kompozycje zamknięte w prostej bryle siedziby Ars Thanea. Z poziomu ulicy możemy zobaczyć jak w otoczeniu najwygodniejszych mebli biurowych pracują mistrzowie grafiki komputerowej, fotografii i animacji 3D. 

Królestwo mebli inspirowanych 

W tak niebanalnym biurze nie mogło zabraknąć oryginalnych mebli. Współpracując z Pracownią PiK, dobraliśmy odpowiedni asortyment meblowy, który pozwolił na osiągnięcie założonych celów projektowych. Wśród wykorzystanych mebli znajdują się m.in. siedziska Voo Voo marki Bejot oraz pięciokątne, nieregularne w formie siedziska Penta. Nie brakuje tu także mebli inspirowanych, wyprodukowanych na specjalne zamówienie. Każde krzesło do komputera, stół pracowniczy i fotel został wybrany nie tylko ze względu na wygląd, ale przede wszystkim ze względu na jego funkcjonalność.

 

Udany mariaż funkcjonalności i stylu

Patrząc na niezwykłą przestrzeń biurową Ars Thanea można sobie zadać pytanie, czy aby na pewno jest ona praktyczna? Czy nie spełnia wyłącznie funkcji reprezentatywnej i nie przekłada dbałości o design nad wygodę pracowników? W rozmowie dla Property Design wszystkie wątpliwości rozwiał Bartłomiej Rozbicki, prezes Ars Thanea i ATGames. " Łatwo jest zaprojektować biuro, które wygląda świetnie i jest unikatowe, ale połączyć to z użytkowością to już trudna sztuka. PiKowi się to udało" - mówi sam zainteresowany. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego sukcesu!

Biuro w Warszawie - twórcza siła wyobraźni Ars Thanea
Biuro w Warszawie - twórcza siła wyobraźni Ars Thanea

Zobacz, jak pracujemy

Porady, nowości, inspiracje

Strefa architekta

Jesteś projektantem, architektem, designerem?  Szukasz inspiracji i partnera, który Cię doceni? Dobrze trafiłeś!

Z nami:

 

- wybierzesz najlepsze rozwiązania dla wyjątkowych klientów - meble, wykładziny i dodatki,

- otrzymasz wsparcie projektowe i kosztorysowe ze strony naszych fachowców - architektów i opiekunów handlowych,

- ustalisz atrakcyjne warunki współpracy według indywidualnych potrzeb,

- masz możliwość współpracy z 8 oddziałami na terenie całej Polski.

 

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zaufali nam

O nas

Ponad 1000 zrealizowanych projektów rocznie

50 wykwalifikowanych pracowników

Niemal 30 lat doświadczenia

20 marek, które dystrybuujemy

Aż 8 oddziałów w największych miastach Polski

0 zł za profesjonalny projekt aranżacji mebli dla naszych klientów!

Wyprzedaże

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
W Polityce Prywatności przeczytasz czym są ciasteczka oraz jak je wyłączyć
ok