Urządzenia drukujące Lobos - sprawdzony partner w optymalizacji druku


Urządzenia drukujące Lobos - sprawdzony partner w optymalizacji druku

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki i skanery to jedne z najczęściej używanych urządzeń biurowych. Ich jakość znacząco wpływa na ponoszone przez nas koszty eksploatacji, ale także na komfort naszej pracy. Wiemy, że wybór odpowiedniego urządzenia, poprzedzony analizą potrzeb i zachowań pracowników i zastosowanie dobrze dobranego rozwiązania może odmienić na zawsze odmienić sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa, zmieniając je na lepsze. Chcemy, aby polscy przedsiębiorcy mogli wybierać spośród najlepszych urządzeń biurowych, dlatego dystrybuujemy starannie wyselekcjonowane urządzenia drukujące, świadcząc przy tym kompleksową obsługę podczas całego procesu sprzedażowego oraz po nim.

 

Darmowy audyt i obniżanie kosztów druku 

Oferujemy usługę darmowego audytu, dzięki której poznasz aktualne koszty druku w Twojej firmie i dowiesz się, w jaki sposób je obniżyć. Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie, analizując potrzeby Twojego przedsiębiorstwa i dotychczasowy sposób pracy z urządzeniami drukującymi w Twoim biurze. Czy wiesz, jakie są miesięczne koszty kopiowania? Które z urządzeń w Twojej firmie są nadmiernie eksploatowane? Ile stron w kolorze drukujesz niepotrzebnie? Odpowiemy na te pytania, tworząc dla Ciebie raport oraz projekt tego, co można zmienić, aby druk w Twojej firmie był sprawniejszy, bardziej wydajny i ergonomiczny.

Kupno lub dzierżawa na atrakcyjnych warunkach

Oferujemy różne sposoby nabywania urządzeń drukujących. Jeżeli chcesz, możesz kupić jedno z profesjonalnych urządzeń drukujących. W przypadku zakupu, swoją nową drukarkę otrzymasz na własność. Umożliwiamy także dzierżawę drukarek, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Wybierając umowę dzierżawczą, płacisz tylko za wykonane kopie, możesz wymienić urządzenie na nowsze, a w przypadku usterki korzystasz z darmowej usługi serwisowej. Wiemy, że każda firma ma swoje priorytety oraz inny budżet, dlatego wciąż rozszerzamy naszą ofertę tak, aby każdy przedsiębiorca mógł dopasować ją do swoich indywidualnych potrzeb.

Nowoczesne urządzenia drukujące wiodących marek

Od początku istnienia naszej firmy, a więc niemal od 30 lat jesteśmy partnerem firmy Canon, znanej z produkcji wysokiej jakości urządzeń drukujących. Wieloletnia współpraca zaowocowała - jesteśmy jednym z największych, autoryzowanych przedstawicieli tej marki. Aby nasi Klienci mieli jeszcze większy wybór, ciągle się rozwijamy. W roku 2013 rozpoczęliśmy współpracę z firmą Samsung, a od 2017 roku dystrybuujemy także urządzenia wyprodukowane przez amerykańską firmę Hewlett-Packard. Szeroki wybór urządzeń różnej klasy oraz drukarki wykorzystujące różnorodną technologię druku sprawiają, że z pewnością uda nam się znaleźć urządzenie, które spełni wszystkie Twoje wymagania.

 

Urządzenia drukujące dopasowane do wszystkich potrzeb

Jeżeli chcesz, aby druk w Twojej firmie był tani i wydajny, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością dopasujemy dla Ciebie idealne urządzenie drukujące. Potrzebujesz niedużej drukarki laserowej do kilkuosobowego biura? A może pracujesz w korporacji i bez urządzenia wielofunkcyjnego z funkcją kopiowania, skanowania i faksowania Twoja firma nie może normalnie funkcjonować? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się mailowo, aby obniżyć koszty druku w swojej firmie. Zapraszamy!