Lobos AV i multimedia - w służbie nowoczesnego biznesu


Lobos AV i multimedia - w służbie nowoczesnego biznesu

Wiemy, że technologia stanowi coraz ważniejszą część naszego życia. Otacza nas z każdej strony - na ulicach, w pracy, w domu. Skoro takie urządzenia towarzyszą nam niemal cały czas, dlaczego nie wybierać tych najlepszych? Chcemy, aby nasi Klienci używali produktów najwyższej jakości i korzystali z urządzeń multimedialnych, które gwarantują im łatwą obsługę, wysoką żywotność oraz elegancki design. W naszej ofercie mamy wiele takich produktów, które z chęcią Ci zaprezentujemy. 

 

Innowacyjne rozwiązania i technologie

Idziemy z duchem czasu i śledzimy technologiczne nowinki, które mogą wpłynąć na pozytywny rozwój polskich firm, szkół i urzędów, a tym samym ułatwią pracę rzeszom pracowników różnych sektorów. Wśród nich znajdują się takie produkty jak przenośne projektory, tablice interaktywne, a także programowalne roboty i nowoczesne, multimedialne laboratoria dla placówek edukacyjnych. Chcemy podwyższać standardy polskiej edukacji, czyniąc ją bardziej interaktywną, umożliwiając nauczycielom przeprowadzenie ciekawszych i bardziej angażujących zajęć lekcyjnych, które zachęcą dzieci do dalszej nauki.

Projektowanie rozwiązań AV od A do Z

Współpracujemy zarówno z małymi, jak i dużymi firmami, rozwijającymi się w różnorodnych dziedzinach. Projektujemy sale konferencyjne oraz rozwiązania z zakresu digital signage, świadcząc kompleksowe usługi w tej dziedzinie. Rozpoznajemy potrzeby Klienta, omawiamy z nim szczegóły i tworzymy projekt, w którym uwzględniamy takie parametry jak plan instalacji elektrycznej, możliwości podłączenia do sieci internetowej, oświetlenie czy akustyka. Proponujemy konkretne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta i specyfiki danej sali czy budynku. Umożliwiamy sprawdzenie wybranych przez Klienta modeli ekranów, tablic i rzutników, zapraszając go do siedziby naszej firmy lub instalując konkretne rozwiązania w budynku, którego dotyczy projekt.

 

Sprawny montaż, niezawodny serwis

Aby mieć pewność, że stworzony przez nas plan zostanie wdrożony ze szczególną dbałością o szczegóły, zajmujemy się montażem i instalacją konkretnych rozwiązań multimedialnych, polegając na doświadczeniu naszych pracowników. Po oddaniu projektu w ręce naszego Klienta otaczamy jego salę konferencyjną odpowiednią opieką, świadcząc przy tym szeroko zakrojone usługi serwisowe i konserwacyjne. W przypadku konieczności naprawy, zastępujemy serwisowany produkt urządzeniem tej samej klasy, oferujemy także pomoc on-line i doposażenie multimediów w dodatkowe oprogramowanie w kilka godzin od zgłoszenia takiej potrzeby.

Lobos AV i multimedia - w służbie nowoczesnego biznesu
Lobos AV i multimedia - w służbie nowoczesnego biznesu

Szeroki wybór najlepszych multimediów na świecie

Aby móc odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych Klientów i znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdej sali konferencyjnej czy edukacyjnej, uzupełniamy naszą ofertę o coraz to nowsze rozwiązania. Współpracujemy z ponad trzydziestoma najlepszymi producentami sprzętu multimedialnego, wśród których możemy wymienić tak renomowane marki jak Epson, Avtek, Vidis czy Vivitek. Dystrybuujemy najlepsze projektory multimedialne, najbardziej nowoczesne tablice interaktywne i zestawy edukacyjne, oferując przy tym produkty z różnych półek cenowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Wykwalifikowani specjaliści, setki zadowolonych Klientów

Możemy pochwalić się prawie 30-letnim doświadczeniem w branży audio-video, zespołem najlepszych fachowców, którzy ciągle zdobywają nową wiedzę i umiejętności oraz ciekawą ofertą, stworzoną z wyselekcjonowanych produktów multimedialnych najlepszych firm technologicznych na świecie. Zaufało nam wielu - zarówno nieduże firmy, międzynarodowe korporacje, jak i szkoły, urzędy i inne placówki użyteczności publicznej. Ich mandat zaufania i pozytywne opinie na temat naszej działalności pozwalają nam wierzyć, że sprostamy każdemu wyzwaniu, które przed nami postawisz. Zapraszamy do kontaktu! Napisz do nas, zadzwoń lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy, a z przyjemnością przedstawimy Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.