Wybierz lokalizację oddziału

 

Zmień...
Ustal moją lokalizację

lub wybierz miasto z listy

Zapisz

Wybrany oddział to:

Zobacz w google maps
Szybki kontakt

Zostaw swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą

zadzwoń

504 237 620 lub

zostaw swój numer telefonu

Sale konferencyjne

Sprawdź naszą ofertę!

Sala konferencyjna to jedno z najważniejszych pomieszczeń w Twoim biurze. To właśnie w niej spotykasz się ze swoimi kontrahentami i organizujesz firmowe burze mózgu.  Korzystaj wyłącznie z najlepszych rozwiązań AV i pozwól nam je dla Ciebie zaprojektować!

Promocja

Darmowy projekt sali konferencyjnej - skuteczne rozwiązanie dla biznesu

Kompleksowa obsługa i projektowanie sal konferencyjnych? Jesteśmy tutaj dla Ciebie! Dowiedz się, jak wyglądała nasza współpraca z międzynarodowym producentem mebli i zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

FLIPCHART FL!P WM55H SAMSUNG

Technologia, która za Tobą nadąży

Produkty

Chcesz wyposażyć swoją salę konferencyjną? Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii!

DIGITAL SIGNAGE

Sprawdź naszą ofertę!

Wyświetlaj reklamy i kluczowe informacje wedle własnych preferencji! Wykorzystuj najszybciej rozwijającą się dziedzinę reklamy zewnętrznej i wykorzystuj nowoczesne technologie i oprogramowanie, aby trafić do jak największej grupy odbiorców.

Promocja

Darmowe wsparcie techniczne dla Digital Signage - niezawodność w każdym calu

Szybka pomoc on-line lub wsparcie techniczne za 0 zł? U nas to standard! Dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w Digital Signage i czemu nie musisz się martwić o jakiekolwiek usterki.

LG SM5KB

Potężny przekaz
na wielkim ekranie

Produkty

Szukasz najlepszego rozwiązania z zakresu digital signage? Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii!

INTERAKTYWNA EDUKACJA

Sprawdź naszą ofertę!

Nowoczesna szkoła to interaktywna szkoła! Dzieci kochają nowinki technologiczne, a te z kolei inspirują nasze dzieci do nauki. Wybierz najlepsze rozwiązania multimedialne dla Twojej szkoły i spraw, że Twoi uczniowie zaczną chętniej brać udział w zajęciach.

Promocja

0% VAT dla edukacji - interaktywność dla uczniów i nauczycieli

Zakup monitorów tańszy o 23% i przedłużona gwarancja serwisowa? To możliwe! Poznaj historię jednej z krakowskich szkół podstawowych i dowiedz się, jak skorzystać z promocji 0% VAT dla edukacji.

Jimu Ubtech Explorer

Robot interaktywny - Skuteczna nauka programowania podczas wspólnej
zabawy

Produkty

Interesuje Cię interaktywna edukacja? Zobacz wszystkie produkty
z tej kategorii!

.

Serwis

Wybierz profesjonalny serwis i zapomnij o usterkach!

Zastanawiasz się, co się stanie, jeżeli Twój sprzęt multimedialny zawiedzie w najmniej odpowiednim momencie? Dzięki pracy wyspecjalizowanych inżynierów serwisu nie musisz się o to martwić! Skontaktuj się z nami, a otoczymy opieką Twoją salę multimedialną. W przypadku awarii wystarczy jeden telefon, a szybko naprawimy Twój sprzęt lub wymienimy go na nowy tak, aby Twoja prezentacja przebiegła pomyślnie. Pracujemy dla Ciebie i nawet po zakończeniu realizacji projektu nie zostawimy Cię samego!

Program Aktywna Tablica - odbierz 14 000 dla swojej szkoły LOBOS

15.06.2017

Program Aktywna Tablica - odbierz 14 000 dla swojej szkoły LOBOS

14 000 złotych - to kwota, którą Twoja szkoła może pozyskać na zakup interaktywnych pomocy dydaktycznych, takich jak projektory, głośniki, interaktywne tablice i monitory dotykowe. Wszystko to dzięki rządowemu projektowi Aktywna Tablica, który jest skierowany do wszystkich publicznych i niepublicznych szkół podstawowych i ma na celu ich unowocześnienie.

Program jest przeprowadzany w latach 2017-2019, a na jego realizację została przeznaczona łączna kwota 279 428 000 złotych. W ramach trzyletniego programu Aktywna Tablica dofinansowanie trafi do:

 

- 5 570 szkół i szkół za granicą w roku 2017

- 4 989 szkół i szkół za granicą w roku 2018

- 4 989 szkół i szkół za granicą w roku 2019 

Program ten jest realizowany w 80% ze środków budżetu państwa i zakłada co najmniej 20% wkładu własnego organów prowadzących szkołę. Oznacza to, że Twoja szkoła może otrzymać dofinansowanie w wysokości 14 000, jeżeli organ prowadzący wesprze Twoją szkołę kwotą 3,5 tysiąca złotych lub jeżeli w Twojej szkole znajduje się sprzęt komputerowy i urządzenia TIK wykorzystywane jako inne pomoce dydaktyczne, które zostały zakupione w roku złożenia wniosku.

 

Skorzystaj z pomocy naszego specjalisty!

Chcesz otrzymać dofinansowanie dla swojej szkoły, ale nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami! Nasz specjalista ds. audio-video pomoże Ci wypełnić wniosek i skonfiguruje zestaw urządzeń interaktywnych dostosowany do potrzeb Twojej szkoły. Napisz maila na adres av@lobos.pl lub zadzwoń pod numer 504 237 620, a z przyjemnością Ci doradzimy!

 

Kto może wziąć udział w programie Aktywna Tablica?

Wśród placówek, które mogą ubiegać się o dofinansowanie, wymienia się:

1. publiczne i niepubliczne szkoły podstawowe oraz szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej,
2. szkoły i zespoły szkół oraz szkolne punkty konsultacyjne przy przedstawicielstwach dyplomatycznych, urzędach konsularnych i przedstawicielstwach wojskowych Rzeczypospolitej Polskiej działające w ramach Ośrodka Rozwoju Edukacji Polskiej za Granicą.
3. publiczne szkoły podstawowe w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich prowadzonych przez Ministra Sprawiedliwości.

 

Ważne terminy:

Aby otrzymać dofinansowanie na zakup interaktywnych pomocy dydaktycznych w programie Aktywna Tablica, należy złożyć wniosek do 31 sierpnia 2017 roku. Poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze terminy dla nadchodzącej edycji. Informacje o terminach kolejnych edycji już wkrótce!

- 31 sierpnia 2017 r. - termin składania wniosków o udział w Programie przez dyrektorów szkół do organów prowadzących

- 15 września 2017 r. - złożenie wniosków o udzielenie wsparcia finansowego przez organy prowadzące do wojewodów

- 27 września 2017 r. - kwalifikacja wniosków dyrektorów

- Koniec października 2017 r. - przekazanie środków finansowych na zakup pomocy dydaktycznych

 

Inne wymagania:

Jeżeli chcesz, aby Twoja szkoła przystąpiła do programu Aktywna Tablica, koniecznie sprawdź, czy spełnia ona poniższe wymagania:

1. Szkoła musi posiadać dostęp do Internetu na poziomie co najmniej 30 Mb/s
2. Twoja szkoła musi zapewniać uczniom przynajmniej jeden punkt dostępowy do korzystania z Internetu w ramach zajęć pozalekcyjnych oraz w czasie wolnym
3. Na jedną wnioskowaną tablicę interaktywną lub jeden wnioskowany interaktywny monitor dotykowy szkoła musi posiadać co najmniej jeden:
- przenośny komputer lub inne mobilne urządzenie mające funkcje komputera wraz z preinstalowanym systemem operacyjnym, oprogramowaniem biurowym, antywirusowym, zabezpieczającym przed dostępem do treści niepożądanych,
- router oraz salę lekcyjną z dostępem do Internetu.

 

Skontaktuj się z nami i odbierz dofinansowanie dla swojej szkoły!

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz niezbędne materiały lub skontaktuj się z naszym specjalistą, pisząc maila na adres av@lobos.pl lub dzwoniąc pod numer 504 237 620. Zapraszamy do współpracy!

Promocja

Strefa eksperta

Jesteś projektantem lub architektem? Projektujesz salę konferencyjną lub multimedialną i szukasz nowoczesnych rozwiązań? Dobrze trafiłeś!

Z nami:

- usłyszysz ekspercką poradę - pomożemy Ci dobrać urządzenia, które spełnią oczekiwania Twoich klientów

- otrzymasz wsparcie projektowe i kosztorysowe - podpowiemy Ci jak poprowadzić kable, gdzie umieścić monitor lub projektor i pomogą oszacować koszty każdej realizacji

- sprawdzisz na żywo, jak działają urządzenia z naszej oferty - możesz odwiedzić nasz showroom lub zaprosić nas do siebie, aby przetestować wybrane rozwiązanie multimedialne

- weźmiesz udział w szkoleniach dotyczących najnowszych modeli i trendów w branży audio-video

 

To nie wszystko! Już dziś sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zaufali nam

O nas

Ponad 3 000 000 godzin pracy naszych projektorów w firmach w całej Polsce

Przeszło 50 000 wyedukowanych uczniów dzięki naszym monitorom interaktywnym

Nawet 20 000 godzin żywotności lamp projektorowych

Współpraca z ponad 30. producentami najlepszego sprzętu multimedialnego

Prawie 30 lat doświadczenia w branży audio-video

Nawet 10 lat gwarancji producenckiej na nasze projektory

0% VAT na monitory dla edukacji!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
W Polityce Prywatności przeczytasz czym są ciasteczka oraz jak je wyłączyć
ok