Wybierz lokalizację oddziału

 

Zmień...
Ustal moją lokalizację

lub wybierz miasto z listy

Zapisz

Wybrany oddział to:

Zobacz w google maps
Szybki kontakt

Zostaw swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą

zadzwoń

504 237 620 lub

zostaw swój numer telefonu

Sale konferencyjne

Sprawdź naszą ofertę!

Sala konferencyjna to jedno z najważniejszych pomieszczeń w Twoim biurze. To właśnie w niej spotykasz się ze swoimi kontrahentami i organizujesz firmowe burze mózgu.  Korzystaj wyłącznie z najlepszych rozwiązań AV i pozwól nam je dla Ciebie zaprojektować!

Promocja

Darmowy projekt sali konferencyjnej - skuteczne rozwiązanie dla biznesu

Kompleksowa obsługa i projektowanie sal konferencyjnych? Jesteśmy tutaj dla Ciebie! Dowiedz się, jak wyglądała nasza współpraca z międzynarodowym producentem mebli i zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

FLIPCHART FL!P WM55H SAMSUNG

Technologia, która za Tobą nadąży

Produkty

Chcesz wyposażyć swoją salę konferencyjną? Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii!

DIGITAL SIGNAGE

Sprawdź naszą ofertę!

Wyświetlaj reklamy i kluczowe informacje wedle własnych preferencji! Wykorzystuj najszybciej rozwijającą się dziedzinę reklamy zewnętrznej i wykorzystuj nowoczesne technologie i oprogramowanie, aby trafić do jak największej grupy odbiorców.

Promocja

Darmowe wsparcie techniczne dla Digital Signage - niezawodność w każdym calu

Szybka pomoc on-line lub wsparcie techniczne za 0 zł? U nas to standard! Dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w Digital Signage i czemu nie musisz się martwić o jakiekolwiek usterki.

LG SM5KB

Potężny przekaz
na wielkim ekranie

Produkty

Szukasz najlepszego rozwiązania z zakresu digital signage? Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii!

INTERAKTYWNA EDUKACJA

Sprawdź naszą ofertę!

Nowoczesna szkoła to interaktywna szkoła! Dzieci kochają nowinki technologiczne, a te z kolei inspirują nasze dzieci do nauki. Wybierz najlepsze rozwiązania multimedialne dla Twojej szkoły i spraw, że Twoi uczniowie zaczną chętniej brać udział w zajęciach.

Promocja

0% VAT dla edukacji - interaktywność dla uczniów i nauczycieli

Zakup monitorów tańszy o 23% i przedłużona gwarancja serwisowa? To możliwe! Poznaj historię jednej z krakowskich szkół podstawowych i dowiedz się, jak skorzystać z promocji 0% VAT dla edukacji.

Jimu Ubtech Explorer

Robot interaktywny - Skuteczna nauka programowania podczas wspólnej
zabawy

Produkty

Interesuje Cię interaktywna edukacja? Zobacz wszystkie produkty
z tej kategorii!

.

Serwis

Wybierz profesjonalny serwis i zapomnij o usterkach!

Zastanawiasz się, co się stanie, jeżeli Twój sprzęt multimedialny zawiedzie w najmniej odpowiednim momencie? Dzięki pracy wyspecjalizowanych inżynierów serwisu nie musisz się o to martwić! Skontaktuj się z nami, a otoczymy opieką Twoją salę multimedialną. W przypadku awarii wystarczy jeden telefon, a szybko naprawimy Twój sprzęt lub wymienimy go na nowy tak, aby Twoja prezentacja przebiegła pomyślnie. Pracujemy dla Ciebie i nawet po zakończeniu realizacji projektu nie zostawimy Cię samego!

14 000 zł na sprzęty multimedialne dla Twojej szkoły - ruszył program Aktywna Tablica

27.02.2018

14 000 zł na sprzęty multimedialne dla Twojej szkoły - ruszył program Aktywna Tablica

Startuje druga edycja rządowego programu Aktywna Tablica. Jeśli jesteś dyrektorem szkoły nie możesz przegapić takiej okazji na zdobycie nowoczesnego sprzętu, który sprawi, że nauka w Twojej placówce będzie bardziej skuteczna. Monitory interaktywne, projektory, tablice interaktywne, głośniki i inne sprzęty mogą ożywić każdą lekcję. Chcesz wiedzieć więcej? Już tłumaczymy!

 

Czym jest Aktywna Tablica?

To program przeznaczony dla szkół, który ma pomóc nauczycielom w prowadzeniu lekcji, a uczniom w przyswajaniu wiedzy. Dla uczniów lekcje prowadzone przy pomocy nowoczesnych urządzeń są o wiele bardziej atrakcyjne. Aby zatrzymać uwagę ucznia na dłużej niezbędne okazują się rozwiązania multimedialne. Badania wskazują, że nauka z wykorzystaniem multimediów jest bardziej efektywna, ponieważ aktywizuje obie półkule mózgu i ułatwia zapamiętywanie. Funkcjonalna szkoła XXI wieku powinna zapewnić uczniom dostęp do technologii cyfrowej i do jej najnowszych rozwiązań. Dlatego program Aktywna Tablica chce wesprzeć placówki oświatowe i pomóc je wyposażyć w najnowocześniejsze narzędzia wspomagające naukę, takie jak monitory interaktywne, głośniki, czy rzutniki. Znajomość technologii informacyjno-komunikacyjnych pozwoli młodym ludziom budować przewagę konkurencyjną na europejskich rynkach, funkcjonować w społeczeństwie informacyjnym oraz szybko i skutecznie wyszukiwać informacje.

Stwórz atrakcyjną szkołę

Biorąc udział w programie Aktywna Tablica możesz zyskać aż 14 000 zł na projektory multimedialne, głośniki i inne urządzenia, które sprawią, że Twoja szkoła będzie przyjazna uczniom i rozwojowa. Program finansowany jest w 80% ze środków budżetu państwa  i w 20% z wkładu własnego organów prowadzących szkołę. To oznacza, że otrzymasz 14 000 zł przy wkładzie własnym wynoszącym 3 500 zł. Ale co oznacza wkład własny?

- wkład, który został przekazany przez gminę dla szkoły na rzecz udziału w programie Aktywna Tablica,
- wkład finansowy, który został przeznaczony przez organ prowadzący szkołę na zakup pomocy dydaktycznych objętych wnioskiem o udział w programie, wydatkowany w roku złożenia wniosku o udział w programie,
- sprzęt komputerowy i urządzenia TIK wykorzystywane jako inne pomoce dydaktyczne, zakupione w roku złożenia wniosku, ale nie później niż do dnia złożenia wniosku o udział w programie.

 

Podstawowym wymogiem do wzięcia udziału w programie jest posiadanie dostępu do Internetu na poziomie co najmniej 30 Mb/s. Kto może się starać o dofinansowanie? Każdy dyrektor szkoły, który złoży odpowiednie wnioski.

 

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Aby zdobyć środki finansowe na wyposażenie szkoły należy w odpowiednim czasie wypełnić i złożyć wnioski. Dokładne daty znajdziesz poniżej na naszej osi czasu. Nie każda placówka, która złoży wniosek otrzyma dofinansowanie. Aby skorzystać z dostępnych środków należy spełnić warunki i zakwalifikować się do programu. Nasi przedstawiciele pomogą Ci poprawnie wypełnić wniosek i poinformują Cię o terminie jego złożenia. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zrobimy wszystko, aby Twoja szkoła mogła korzystać z nowoczesnych ekranów projekcyjnych i rozwiązań multimedialnych. Korzystaj z naszego doświadczenia popartego działaniem w poprzedniej edycji projektu. Firma Lobos jest na rynku od 30 lat i służy radą z zakresu materiałów i sprzętów biurowych. Współpracujemy z ponad 30 producentami urządzeń multimedialnych, dlatego znamy się na rzutnikach, cenach i jakości tych sprzętów. Z naszą pomocą zdobędziesz niezbędne urządzenia! Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Pomożemy stworzyć Ci zestawy produktów, które zadowolą nauczycieli i uczniów. Wycenimy też koszt montażu zakupionych urządzeń, a także je zamontujemy. Nie zwlekaj i wybierz profesjonalną pomoc.


Skontaktuj się z nami


 

Terminy, o których musisz pamiętać

Zobacz zestawy, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Będziesz mógł całkowicie wykorzystać dofinansowanie, a Twoja szkoła zyska nowoczesne urządzenia multimedialne!

Promocja

Strefa eksperta

Jesteś projektantem lub architektem? Projektujesz salę konferencyjną lub multimedialną i szukasz nowoczesnych rozwiązań? Dobrze trafiłeś!

Z nami:

- usłyszysz ekspercką poradę - pomożemy Ci dobrać urządzenia, które spełnią oczekiwania Twoich klientów

- otrzymasz wsparcie projektowe i kosztorysowe - podpowiemy Ci jak poprowadzić kable, gdzie umieścić monitor lub projektor i pomogą oszacować koszty każdej realizacji

- sprawdzisz na żywo, jak działają urządzenia z naszej oferty - możesz odwiedzić nasz showroom lub zaprosić nas do siebie, aby przetestować wybrane rozwiązanie multimedialne

- weźmiesz udział w szkoleniach dotyczących najnowszych modeli i trendów w branży audio-video

 

To nie wszystko! Już dziś sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zaufali nam

O nas

Ponad 3 000 000 godzin pracy naszych projektorów w firmach w całej Polsce

Przeszło 50 000 wyedukowanych uczniów dzięki naszym monitorom interaktywnym

Nawet 20 000 godzin żywotności lamp projektorowych

Współpraca z ponad 30. producentami najlepszego sprzętu multimedialnego

Prawie 30 lat doświadczenia w branży audio-video

Nawet 10 lat gwarancji producenckiej na nasze projektory

0% VAT na monitory dla edukacji!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
W Polityce Prywatności przeczytasz czym są ciasteczka oraz jak je wyłączyć
ok