Wybierz lokalizację oddziału

 

Zmień...
Ustal moją lokalizację

lub wybierz miasto z listy

Zapisz

Wybrany oddział to:

Zobacz w google maps
Szybki kontakt

Zostaw swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą

zadzwoń

504 237 620 lub

zostaw swój numer telefonu

Sale konferencyjne

Sprawdź naszą ofertę!

Sala konferencyjna to jedno z najważniejszych pomieszczeń w Twoim biurze. To właśnie w niej spotykasz się ze swoimi kontrahentami i organizujesz firmowe burze mózgu.  Korzystaj wyłącznie z najlepszych rozwiązań AV i pozwól nam je dla Ciebie zaprojektować!

Promocja

Darmowy projekt sali konferencyjnej - skuteczne rozwiązanie dla biznesu

Kompleksowa obsługa i projektowanie sal konferencyjnych? Jesteśmy tutaj dla Ciebie! Dowiedz się, jak wyglądała nasza współpraca z międzynarodowym producentem mebli i zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

FLIPCHART FL!P WM55H SAMSUNG

Technologia, która za Tobą nadąży

Produkty

Chcesz wyposażyć swoją salę konferencyjną? Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii!

DIGITAL SIGNAGE

Sprawdź naszą ofertę!

Wyświetlaj reklamy i kluczowe informacje wedle własnych preferencji! Wykorzystuj najszybciej rozwijającą się dziedzinę reklamy zewnętrznej i wykorzystuj nowoczesne technologie i oprogramowanie, aby trafić do jak największej grupy odbiorców.

Promocja

Darmowe wsparcie techniczne dla Digital Signage - niezawodność w każdym calu

Szybka pomoc on-line lub wsparcie techniczne za 0 zł? U nas to standard! Dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w Digital Signage i czemu nie musisz się martwić o jakiekolwiek usterki.

LG SM5KB

Potężny przekaz
na wielkim ekranie

Produkty

Szukasz najlepszego rozwiązania z zakresu digital signage? Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii!

INTERAKTYWNA EDUKACJA

Sprawdź naszą ofertę!

Nowoczesna szkoła to interaktywna szkoła! Dzieci kochają nowinki technologiczne, a te z kolei inspirują nasze dzieci do nauki. Wybierz najlepsze rozwiązania multimedialne dla Twojej szkoły i spraw, że Twoi uczniowie zaczną chętniej brać udział w zajęciach.

Promocja

0% VAT dla edukacji - interaktywność dla uczniów i nauczycieli

Zakup monitorów tańszy o 23% i przedłużona gwarancja serwisowa? To możliwe! Poznaj historię jednej z krakowskich szkół podstawowych i dowiedz się, jak skorzystać z promocji 0% VAT dla edukacji.

Jimu Ubtech Explorer

Robot interaktywny - Skuteczna nauka programowania podczas wspólnej
zabawy

Produkty

Interesuje Cię interaktywna edukacja? Zobacz wszystkie produkty
z tej kategorii!

.

Serwis

Wybierz profesjonalny serwis i zapomnij o usterkach!

Zastanawiasz się, co się stanie, jeżeli Twój sprzęt multimedialny zawiedzie w najmniej odpowiednim momencie? Dzięki pracy wyspecjalizowanych inżynierów serwisu nie musisz się o to martwić! Skontaktuj się z nami, a otoczymy opieką Twoją salę multimedialną. W przypadku awarii wystarczy jeden telefon, a szybko naprawimy Twój sprzęt lub wymienimy go na nowy tak, aby Twoja prezentacja przebiegła pomyślnie. Pracujemy dla Ciebie i nawet po zakończeniu realizacji projektu nie zostawimy Cię samego!

0% dla edukacji - technologiczna metamorfoza każdej szkoły LOBOS

25.07.2017

0% dla edukacji - technologiczna metamorfoza każdej szkoły LOBOS

XXI wiek to czas gwałtownych zmian technologicznych. Proces ten dotyka również szkoły i inne placówki edukacyjne. Chcą sprostać wymaganiom współczesnych rodziców oraz dzieci i szkoły podstawowe, gimnazja i licea coraz częściej inwestują w nowoczesne tablice, monitory interaktywne oraz zabawki edukacyjne. Zwraca się ona po wielokroć. Uczniowie chętniej i aktywniej uczestniczą w zajęciach, nauczyciele mają więcej narządzi dydaktycznych, które mogą wykorzystać podczas prowadzenia lekcji, wyniki dzieci nieustannie się polepszają, a prestiż szkoły stale wzrasta. Szkołą, która doświadczyła takiej zmiany jest jedna z krakowskich szkół podstawowych, z mieliśmy okazję współpracować.

Analiza potrzeb - pierwszy krok w stronę innowacji

Po rozmowach z kadrą i komitetem rodzicielskim, dyrekcja szkoły postanowiła rozważyć decyzję o zakupie kilku nowoczesnych urządzeń, które mogłyby zastąpić tradycyjne tablice ścienne.

Po wstępnym rozeznaniu na rynku audio-video, postanowiono poprosić o pomoc specjalistów. Skontaktowano się z nami. Naszym zadaniem był dobór odpowiedniego rozwiązania, które byłoby proste w obsłudze, multifunkcjonalne i odpowiednio wytrzymałe.

 

Najlepszy monitor interaktywny dla szkół - Avtek TouchScree Pro2

Po rozpoznaniu najważniejszych potrzeb uczniów i nauczycieli oraz wizycie w budynku szkoły, zaproponowaliśmy najlepsze rozwiązanie - monitor interaktywny Avtek TouchScreen 55 Pro2. Urządzenie to wyróżnia się wyjątkowo długą żywotnością, obniżonym poborem energii elektrycznej, ale przede wszystkim intuicyjną obsługą, możliwością notowania i zmazywania, wyświetlania i tworzenia prezentacji oraz wieloma innymi, interaktywnymi funkcjami. Co więcej, urządzenie to zostało wyposażone w hartowaną szybę, która zwiększa bezpieczeństwo zarówno użytkowników, jak i samego monitora.

 

Prezentacja nieskończonych możliwości

Przed ostateczną decyzją o zakupie monitorów interaktywnych, przywieźliśmy do szkoły egzemplarz testowy, chcąc pokazać, jak działa monitor Avtek TouchScreen 55 Pro2. Dyrekcja i nauczyciele mogli sprawdzić, jak sprawdza się on w środowisku szkolnym. Bardzo prosta obsługa i nieskończenie wiele możliwości, jakie zaoferowało im to nowoczesne urządzenie, rozwiało wszelkie wątpliwości.

 

Szybki montaż i kompleksowe szkolenie

Podjęto decyzję o zakupie trzech monitorów interaktywnych. Jeden z nich został zamontowany w sali przedmiotów ścisłych, drugi w sali przyrodniczej, a trzeci stał się narzędziem pracy nauczycieli przedmiotów humanistycznych. Nasz zespół zamontował wszystkie urządzenia i przeszkolił nauczycieli, pokazując  im wszystkie najważniejsze funkcje, których mogą używać podczas lekcji.

 

0% VAT dla edukacji - promocja dla Twojej szkoły

Co więcej, szkoła wykorzystała okazję i dokonała znaczącej oszczędności! Zamiast tablicy interaktywnej wybrała monitory, a to oznacza, że mogła skorzystać z promocji "0% VAT dla edukacji", którą objęte zostały wszystkie monitory w naszym sklepie. Może z niej skorzystać każda placówka edukacyjna. Oznacza to, że monitory te są o 23% tańsze niż w regularnej sprzedaży! Aby skorzystać z tej promocji, skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz, a dobierzemy idealne rozwiązanie dla Twojej szkoły. Zapraszamy!

Promocja

Strefa eksperta

Jesteś projektantem lub architektem? Projektujesz salę konferencyjną lub multimedialną i szukasz nowoczesnych rozwiązań? Dobrze trafiłeś!

Z nami:

- usłyszysz ekspercką poradę - pomożemy Ci dobrać urządzenia, które spełnią oczekiwania Twoich klientów

- otrzymasz wsparcie projektowe i kosztorysowe - podpowiemy Ci jak poprowadzić kable, gdzie umieścić monitor lub projektor i pomogą oszacować koszty każdej realizacji

- sprawdzisz na żywo, jak działają urządzenia z naszej oferty - możesz odwiedzić nasz showroom lub zaprosić nas do siebie, aby przetestować wybrane rozwiązanie multimedialne

- weźmiesz udział w szkoleniach dotyczących najnowszych modeli i trendów w branży audio-video

 

To nie wszystko! Już dziś sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zaufali nam

O nas

Ponad 3 000 000 godzin pracy naszych projektorów w firmach w całej Polsce

Przeszło 50 000 wyedukowanych uczniów dzięki naszym monitorom interaktywnym

Nawet 20 000 godzin żywotności lamp projektorowych

Współpraca z ponad 30. producentami najlepszego sprzętu multimedialnego

Prawie 30 lat doświadczenia w branży audio-video

Nawet 10 lat gwarancji producenckiej na nasze projektory

0% VAT na monitory dla edukacji!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
W Polityce Prywatności przeczytasz czym są ciasteczka oraz jak je wyłączyć
ok